preloader
4DigitalHub.com
Oprogramowanie, SaaS, CRM w chmurze

Oprogramowanie biznesowe i dla osób fizycznych

Szukasz oprogramowania dla siebie lub swojej organizacji? Przejrzyj dostępne kategorie oprogramowania i znajdź rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Systemy CRM

Systemy CRM w chmurze, usługi SaaS CRM. Tutaj dowiesz się czym jest system CRM, jakie powinien spełniać funkcje i na co warto zwrócić uwagę wybierając odpowiednie rozwiązanie.

Systemy ofertowania online

Jeżeli chcesz skutecznie sprzedawać swoje produkty lub usługi, wybierz oprogramowanie do ofertowania online. Sprawdź jak działają systemy ofertowania. Tutaj dowiesz się więcej.

Systemy zamówień online

Jeżeli prowadzisz restaurację, pensjonat, apartament, usługi w branży beauty, sprzedajesz rękodzieło, możesz wdrożyć system zamówień online. Dowiedz się więcej jak wybrać odpowiednie oprogramowanie.

Rekrutacja i onboarding

Rekrutacja, onboarding, offboarding, utrzymanie pracownika w organizacji to podstawowe zadania działów HR. Sprawdź jak wykorzystać nowe technologie aby wspomóc procesy realizowane w Twojej organizacji.

Sklep online

Digitalizacja firm spowodowała przeniesienie handlu do internetu. Nie pozostawaj w tyle. Wybierz sklep internetowy szyty na miarę lub wybierz z darmowych skryptów sklepów online.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zrewolucjonizowały nasz sposób komunikacji i styl życia. Sprawdź jak możesz je wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym.

Oprogramowanie webowe dla firm

Digitalizacja firm spowodowała, że bardzo duża część przedsiębiorców przeniosła swoją działalność do internetu. W internecie działają nawet takie branże, które wydawałoby się, że nigdy nie dopasują się do nowoczesnego schematu działania, nieprzystającego do ich profilu działalności (np. gastronomia czy usługi beauty).

W ramach szerzenia informacji o nowych technologiach 4DigitalHub.com przedstawia w tej sekcji najczęściej wybierane rodzaje oprogramowania webowego, które zrewolucjonizowało sposób pracy, komunikacji i sprzedaż.