preloader
4DigitalHub.com
Technologie mobilne, front-end, back-end

Technologie

Szukasz informacji na temat technologii, w której chcesz zbudować swój projekt? Tutaj znajdziesz kompleksowe recenzje dostępnych i popularnych technologi IT oraz ich najczęstsze zastosowanie.

Technologie mobilne

Aplikacje mobilne na systemy oparte o Androida i iOSa. Jakich technologii używać aby Twoje rozwiązanie było stabilne i funkcjonalne? Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat aplikacji mobilnych i technologii takich jak Flutter, Kotlin, Java, Xamarin, Objective-C & Swift, React Native.

Programowanie back-end

Jakich technologii programowania używać dla stron www, jakich dla systemów SaaS czy systemów księgowych? Które technologie są tańsze i wydajniejsze w utrzymaniu. Tutaj dowiesz się więcej o PHP (Laravel, Symfony, Codeigniter), Pyton, Java, Node.

Programowanie front-end

Tutaj znajdziesz informacje na temat popularnych technologii front-endowych. Sprawdź co spełni oczekiwania Twojego projektu. Przeczytaj więcej o VueJS, HTML, CSS, Angular, React, jQuery i wielu innych technologiach frontendowych.

Technologie mobilne

Dominująca część społeczeństwa używa urządzeń mobilnych nie do telefonowania ale do przeglądania internetu i wykonywania różnego rodzaju czynności. Od zakupów, poprzez przesyłanie zdjęć, wniosków, komunikację z bliskimi czy klientami. 80% użytkowników internetu loguje się z urządzeń mobilnych. To wszystko powoduje, iż użytkownicy mobilni nie mogą być lekceważeni a ich potrzeby stały się powodem rozwoju szeregu technologii mobilnych. Sklepy internetowe, portale aukcyjne, firmy produkujące oprogramowania dla firm posiadają już w swoim portfolio produkty na urządzenia mobilne lub dostosowane do nich. Dowiedz się więcej o technologiach mobilnych zanim zlecisz wykonanie aplikacji. 

Technologie back-endowe

Programowanie back-endu rozwiązań IT wymaga bardzo dobrej znajomości technologii, na której chcemy oprzeć rozwiązanie.

Programista back-endu tworzy cały silnik aplikacji - strony www, systemu CRM. Zarządza również serwerem i bazą danych. Efekty pracy programisty back-endu to przede wszystkim API.

W kategorii technologii back-endowych dowiesz się więcej o najczęściej stosowanych technologiach w programowaniu back-endu - PHP, Pyton, .NET, JAVA, Ruby, Docker, GIT.

Technologie front-endowe

Front-end aplikacji internetowych jest tym, co widzi ostateczny odbiorca - użytkownik. Dobrze zaprojektowany front-end służy estetyce projektu, jego popularności i użyteczności. O tym jak projektować i kodować we front-endzie dowiesz się w tej kategorii.